Освітній простір

Організація предметно-розвивального середовища в дитячому садку.

Головна роль у становленні особистості дитини дошкільного віку належить оточуючим його дорослим, тому, наскільки вони зможуть оточити малюка увагою й любов’ю, створити необхідні умови для його розвитку, залежить подальше життя дошкільника.

У цей період маленька людина активно пізнає навколишній світ, засвоює способи дій у побуті, грі, на заняттях; результатом накопиченого досвіду стають сюжетно - відображуючи ігри, а найважливіше досягнення цього віку – оволодіння активною мовою.

Одним з визначальних факторів виховання маляти є предметно - розвивальне середовище. Правильно організоване, воно допомагає дорослому забезпечити гармонійний розвиток дитини, створити емоційно позитивну атмосферу в групі, організувати й проводити ігри - заняття і у такий спосіб привчати дітей до самостійних ігор з поступово ускладнюючим змістом.

На початок нового 2021-2022 н.р. в групі №8 за оновленою програмою «Дитина», створені всі умови для розвивального життєвого простору, а саме осередки, які сприятимуть повноцінному розвитку дітей.

1. Осередок народознавства

2.Художньо- естетичний осередок

3. Осередок образотворчої діяльності.

4.Логіко- розвиваючий осередок

5. Осередок природознавства